Kontakta oss2018-10-08T10:50:54+00:00

Kontakta oss

Huvudkontor:

Davidstadsvägen 2, 853 50 Sundsvall
E-post: info@mastarna.se
Telefon: 060-789 03 00
Telefax: 060-15 53 43

Personal

Sundsvall

Tomas Lindbäck
VD Mästarna Vision AB, Koncernmoder
Projektledare Puts- och Balkongrenovering

060-789 03 01 
070-559 78 20
tomas.lindback@mastarna.se

Peo Bergqvist
VD Mästarna Sjölander AB, Kalkyl
Projektledare Måleri & Fönsterrenovering

060-789 03 07
070-345 73 63
peo.bergqvist@mastarna.se

Hans Tjernberg
VD Mästarna Nord Team AB
Projektledare Måleri, Golv & Rostskydd

060-789 03 05
070-398 64 54
hans.tjernberg@mastarna.se

Christer Edström
Projektledare
Måleri & ROT

060-789 03 13
070-677 49 81
christer.edstrom@mastarna.se

Pascal Åberg
Projektledare
Puts & Fasadrenovering

060-789 03 00
070-311 10 92
pascal.aberg@mastarna.se

Härnösand

Jonas Berglund
Projektledare
Måleri, ROT & Klottersanering

0611-12 85 5
070-224 35 62
jonas.berglund@mastarna.se

Östersund

Evy Svensson
Projektledare
Måleri, ROT & Golv

063-51 57 98
070-531 44 33
evy.svensson@mastarna.se

Morgan Nordström
Arbetsledare
Måleri

063-51 57 98
070-5310201
morgan.nordstrom@mastarna.se

Tomas Lindback
VD Mästarna Vision AB, Koncernmoder
Projektledare Puts- och Balkongrenovering

060-789 03 01 
070-559 78 20
tomas.lindback@mastarna.se

Peo Bergqvist
VD Mästarna Sjölander AB, Kalkyl
Projektledare Måleri & Fönsterrenovering

060-789 03 07
070-345 73 63
peo.bergqvist@mastarna.se

Hans Tjernberg
VD Mästarna Nord Team AB
Projektledare Måleri, Golv & Rostskydd

060-789 03 05
070-398 64 54
hans.tjernberg@mastarna.se

Roland Granlund
Projektledare
Måleri

060-789 03 08
070-336 15 94
rolle.granlund@mastarna.se

Christer Edström
Projektledare
Måleri & ROT

060-789 03 13
070-677 49 81
christer.edstrom@mastarna.se

Jonas Zetterlund
Projektledare
Måleri & ROT

060-789 03 17
070-644 49 78
jonas.zetterlund@mastarna.se

Pascal Åberg
Projektledare
Puts & Fasadrenovering

060-789 03 00
070-311 10 92
pascal.aberg@mastarna.se

Jonas Berglund
Projektledare
Måleri, ROT och Klottersanering

0611-12 85 5
070-224 35 62
jonas.berglund@mastarna.se

Evy Svensson
Projektledare
Måleri, ROT & Golv

063-51 57 98
070-531 44 33
evy.svensson@mastarna.se

Morgan Nordström
Arbetsledare
Måleri

063-51 57 98
070-531 02 01
morgan.nordstrom@mastarna.se

Åke Zetterberg
Kontors & Ekonomichef

060-789 03 28
070-006 66 83
ake.zetterberg@mastarna.se

Jessika Dahl Gidlund
Leverantörs- och Kundreskontra
Ekonomiadministratör

060-789 03 18
070- 773 22 13
jessika.dahlgidlund@mastarna.se

Annika Tell
HR & KMA

060-789 03 09
073-663 07 62
annika.tell@mastarna.se

Agneta Qvick
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 12
070-268 63 25
agneta.qvick@mastarna.se

Christer Gullroos
Personal & Löneadministration

060-789 03 10
070-449 23 07
christer.gullroos@mastarna.se

Lina Kneifl
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 06
073-758 03 80
lina.kneifl@mastarna.se

Jessika Dahl Gidlund
Leverantörs- och Kundreskontra
Ekonomiadministratör

060-789 03 18
070- 7732213
jessika.dahlgidlund@mastarna.se

Gun Svensson
Ekonomi & Administration

063-51 57 98
070-676 62 62
gun.svensson@mastarna.se

Administration

Åke Zetterberg
Kontors & Ekonomichef

060-789 03 28
070-0066683
ake.zetterberg@mastarna.se

Jessika Dahl Gidlund
Leverantörs- & Kundreskontra
Ekonomiadministratör

060-789 03 18
070- 7732213
jessika.dahlgidlund@mastarna.se

Annika Tell
HR & KMA

060-789 03 09
073-663 07 62
annika.tell@mastarna.se

Agneta Qvick
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 12
070-268 63 25
agneta.qvick@mastarna.se

Christer Gullroos
Personal & Löneadministration

060-789 03 10
070-449 23 07
christer.gullroos@mastarna.se

Lina Kneifl
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 06
073-758 03 80
lina.kneifl@mastarna.se

Gun Svensson
Ekonomi & Administration

063-51 57 98
070-676 62 62
gun.svensson@mastarna.se